План работы ў шосты дзень на 3 чвэрць

Дата

Час

Клас

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Адказныя

18.01

10.00-11.00

1-4

Гульня “Што я ведаю пра этыкет”

Кабінет №1

Ляўчэня Л.Л.

Ільюшчыц Ж.В.

10.00-11.00

5-8

Урок здароўя “Грып і яго прафілактыка”

Кабінет №7

Прыбыш І.Ф.

Еўлаш Н.І.

10.00-11.00

9-11

Дзень здароўя “Старты надзей”

Спартыўная зала

Трысантовіч Л.І.

Карнеева Г.А.

25.01

10.00-11.00

1-4

Пляцоўка-роздум “Я выбіраю жыццё”

Кабінет №4

Михневич М.А.

Каленік М.А.

10.00-11.00

5-8

Прафілактычная гадзіна “ Небяспечнасць дзяцей – прыярытэт дарослых”

Кабінет № 8

Ляшук С.у.

Трубчык В.У.

10.00-11.00

9-11

Гадзіна прафарыентацыі Ёсць прафесія – выратаваль-нік”

Кабінет № 5

Власавец В.М.

Трысантовіч Л.І.

01.02

10.00-11.00

1-4

Круглы стол “Дарога. транспарт. Пешаход.”

Кабінет № 2

Ляўчэня Л.Л.

Ільюшчыц Ж.В.

10.00-11.00

5-8

Круглы стол “Славутыя вучоныя Рэспублікі Беларусь і іх дасягненні”

Кабінет № 6

Прыбыш І.Ф.

Еўлаш Н.І.

10.00-11.00

9-11

Экалагічная гадзіна “Бярэзінскаму запаведніку – 95”

Кабінет№ 9

Трысантовіч Л.І.

Карнеева Г.А.

08.02

10.00-11.00

1-4

Гульня-віктарына “Наша Беларусь”

Кабінет №4

Михневич М.А.

Каленік М.А.

10.00-11.00

5-8

Размова па душы “Спорт збірае дужых”

Кабінет № 8

Ляшук С.у.

Трубчык В.У.

10.00-11.00

9-11

Прафілактычная гадзіна “СНС: смяртэльна небяспечны спам”

Кабінет № 6

Власавец В.М.

Трысантовіч Л.І.

15.02

10.00-11.00

1-4

Інтэлектуальная гульня “О – спорт, ты -  мір!”

Кабінет №1

Ляўчэня Л.Л.

Ільюшчыц Ж.В.

10.00-11.00

5-8

Гадзіна памяці “Салдат вайны не выбірае”

Кабинет №6

Прыбыш І.Ф.

Еўлаш Н.І.

10.00-11.00

9-11

Літаратурна-музычная кампазіцыя “Афганістан: гераізм і трагедыя 20 стагоддзя”

2 паверх

Карнеева Г.А.

Трысантовіч Л.І.

22.02

10.00-11.00

1-4

Экалагічная гульня “Прырода – гэта цікава”

Кабінет № 4

Михневич М.А.

Каленік М.А.

10.00-11.00

5-8

Дзелавая гульня “У свеце прафесій”

Кабінет №8

Ляшук С.у.

Трубчык В.У.

10.00-11.00

9-11

Гадзіна прафарыентацыі “Людзі мужных прафесій”

Кабінет №9

Трысантовіч Л.І.

Власавец В.М.

29.02

10.00-11.00

1-4

Вусны часопіс “Выбар прафесіі – выбар будучага”

Кабінет №1

Ляўчэня Л.Л.

Ільюшчыц Ж.В.

10.00-11.00

5-8

Гульнявая праграма “Люблю родную мову”

Кабінет №7

Прыбыш І.Ф.

Еўлаш Н.І.

10.00-11.00

9-11

ФАЗ “Мы самыя спрытныя”

Спартыўная зала

Карнеева Г.А.

Трысантовіч Л.І.

07.03

10.00-11.00

1-4

Гульня-віктарына “Казкі гуляюць па свеце”

Кабінет №3

Михневич М.А.

Каленік М.А.

10.00-11.00

5-8

Інтэлектуальная гульня “Свая гульня: 5 элементаў”

Кабінет №8

Ляшук С.у.

Трубчык В.У.

10.00-11.00

9-11

Гадзіна прафарыентацыі “Прафесіі, якія клапоцяцца пра здароўе”

Кабінет №9

Трысантовіч Л.І.

Власавец В.М.

14.03

10.00-11.00

1-4

Гульня-віктарына “Лабірынт прафесій”

Кабінет №2

Ляўчэня Л.Л.

Ільюшчыц Ж.В.

10.00-11.00

5-8

Гульня “-віктарына “Цікавае аб прафесіях”

Кабінет №5

Прыбыш І.Ф.

Еўлаш Н.І.

10.00-11.00

9-11

Круглы стол “Прафесіі, якія мы выбіраем”

Кабінет №11

Карнеева Г.А.

Трысантовіч Л.І.

21.03

10.00-11.00

1-4

Віктарына “Мы чытаем казкі”

Кабінет №4

Михневич М.А.

Каленік М.А.

10.00-11.00

5-8

Экалагічная гадзіна “Беражы прыроду змалку”

Кабінет №8

Ляшук С.у.

Трубчык В.У.

10.00-11.00

9-11

Экалагічная гадзіна “Беражы прыроду роднага краю”

Кабінет №9

Трысантовіч Л.І.

Власавец В.М.

28.03

10.00-11.00

1-4

Віктарына “Падарожжа па беларускіх казках”

Кабінет №1

Ляўчэня Л.Л.

Ільюшчыц Ж.В.

10.00-11.00

5-8

Гульня “Мая малая радзіма”

Кабінет №5

Прыбыш І.Ф.

Еўлаш Н.І.

10.00-11.00

9-11

Дыспут “Краіна, у якой я хацеў бы жыць”

Кабінет №11

Карнеева Г.А.

Трысантовіч Л.І.

Контакты

223823 Минская область, Любанский район, д.Загалье, ул.Школьная, д.15

zagalye@luban.edu.by


Тел: 8(01794)60846