Расписание занятий
 

Расклад факультатыўных заняткаў на IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Дзень тыдня

Час

Клас

Прадмет

Прозвішча настаўніка

№ кабінета

панядзелак

14.20

9

“Алгебра  вучыць  разважаць”

Крукоўская Р.А.

11

серада

13.25

2

“Здаровы  лад жыцця”

Міхневіч М.А.

3

13.25

3

“Асновы моўнай культуры”

Ільюшчыц Ж.В.

2

13.25

4

“Асновы моўнай культуры”

Ляўчэня Л.Л.

1

14.25

7

“Алгебра вучыць разважаць”

Власавец В.М.

10

14.25

8

“Гэты няпросты просты сказ”

Прыбыш І.Ф.

8

14.25

9

“Секреты синтаксиса и пунктуации”

Міхневіч Н.У.

11

07.45

10

“Паўтараем матэматыку”

Власавец В.М.

6

чацвер

13.25

5

“Грані слова: ад гука да сказа”

Дайнека І.М.

3

14.25

6

“Падарожжа з матэматыкай”

Ляшук С.У.

7

14.25

7

“Слова ў тэксце”

Дайнека І.М.

10

пятніца

12.25

4

“Здаровы  лад жыцця”

Ляўчэня Л.Л.

1

13.25

3

“Здаровы  лад жыцця”

Ільюшчыц Ж.В.

2

09.30

1

“Здаровы  лад жыцця”

Каленік М.А.

4

14.25

6

“Сакрэты словазмянення, слова  і формаўтварэння”

Дайнека І.М.

7

14.25

9

“Складаны сказ без складанасці”

Прыбыш І.Ф.

6

13.25

9

“Маё прафесійнае будучае”

Трысантовіч Л.І.

11

12.25

2

“Шахматны ўсянавуч”

Власавец В.М.

3

 

Расклад работы гурткоў і спартыўных секцый на IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

№ п/п

Назва гуртка

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Клас

Дзень і час

Кабінет

1

“Юныя інспектары руху”

Трубчык В.У.

5-8

Субота (1,3) (9.00-9.45)

Кабінет

№ 11

2

“Юныя выратавальнікі пажарныя”

Рылькоў І.А.

5-8

Субота (2,4) (9.00-9.45)

Кабінет

№ 10

3

“Грацыя”

Карнеева Г.А.

2-5

Субота

(11.00-11.45)

Спартыўная зала

4

“Алімпіёнак”

Карнеева Г.А.

2-4

Субота

(9.00-9.45)

Спартыўная зала

5

“Настольны тэніс”

Карнеева Г.А.

5-10

Пятніца

(13.20-14.05)

Спартыўная зала

6

Валейбол

Карнеева Г.А.

8-11

Панядзелак, серада

(18.00-19.30)

Спартыўная зала

7

Баскетбол

Карнеева Г.А.

8-11

Чацверг

(18.00-19.30)

Спартыўная зала

8

ОФП

Карнеева Г.А.

5-7

Аўторак

(18.00-19.30)

Спартыўная зала

9

“Спадчына”

Ільюшчыц Ж.В.

2-4

Субота

(11.00-11.45)

Кабінет №2

10

“Камп’ютар – сябар”

Власавец В.М.

5,7

Серада

(13.05-14.05)

Кабінет №6

 

Расклад класных гадзін на IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Класныя гадзіны

Кабінет

Дзень правядзення

Час

1

Каленік М.А.

пятніца

12.20-12.55

4

2

Міхневіч М.А.

чацвер

12.20-13.05

3

3

Ільюшчыц Ж.В.

пятніца

12.20-13.05

2

4

Ляўчэня Л.Л.

пятніца

13.20-14.05

1

5

Еўлаш А.І.

пятніца

13.20-14.05

5

6

Прыбыш І.Ф.

пятніца

13.20-14.05

7

7

Трубчык В.У.

пятніца

14.15-15.00

10

8

Ляшук С.У.

пятніца

14.15-15.00

8

9

Карнеева Г.А.

пятніца

14.15-15.00

11

10

Власавец В.М.

пятніца

14.15-15.00

6

11

Трысантовіч Л.І.

пятніца

14.15-15.00

9

 

Расклад інфармацыйных гадзін на IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Інфармацыйныя гадзіны

Кабінет

Дзень правядзення

Час

1

Каленік М.А.

панядзелак

12.20-12.55

4

2

Міхневіч М.А.

панядзелак

12.20-13.05

3

3

Ільюшчыц Ж.В.

панядзелак

13.20-14.05

2

4

Ляўчэня Л.Л.

панядзелак

12.20-13.05

1

5

Еўлаш А.І.

панядзелак

14.15-15.00

5

6

Прыбыш І.Ф.

панядзелак

14.15-15.00

7

7

Трубчык В.У.

панядзелак

14.15-15.00

10

8

Ляшук С.У.

панядзелак

14.15-15.00

8

9

Карнеева Г.А.

аўторак

14.15-15.00

11

10

Власавец В.М.

аўторак

14.15-15.00

6

11

Трысантовіч Л.І.

панядзелак

14.15-15.00

9